Kadra INFOTECH

Praktycy i edukatorzy


Katarzyna Polak  - nasza Pani od Polskiego: nie lubi rutyny szkolnej, zachęca uczniów do samodzielności, odpowiedzialności i brania inicjatywy we własne ręce. Jej motto to : “Nie bójcie się pytać, pobudzajcie wyobraźnię, dzielcie się wątpliwościami, wyrażajcie emocje, eksperymentujcie, a nawet błądźcie”. Sama tworzy pomoce dydaktyczne, a jako muzyk- także piosenki edukacyjne; zwolenniczka wykorzystania potencjału narzędzi cyfrowych w edukacji, ambasadorka eTwinning, mentor oceniania kształtującego w kursie CEO „OK Zeszyt” oraz trener Edukreatywności. Swoją miłością do nauczania dzielę się na moim blogu http://kreaktywnanauka.blogspot.com.

Zuzannna Rogało - Pani od matematyki - pasjonatka królowej nauk i zaangażowany nauczyciel, który stwierdza: potrafię nauczyć każdego! Od lat z sukcesem przygotowuję uczniów do egzaminów maturalnych, uczę młodzież na różnych poziomach edukacyjnych w szkołach oraz szlifuję “matematyczne diamenty” przygotowując do konkursów i olimpiad przedmiotowych. Robię wszystko, by uczeń rozumiał, a nie uczył się na pamięć. W wolnej chwili trenuję kolarstwo.

Justyna Malinowska - nauczycielka matematyki - pasjonatka zagadek i łamigłówek logicznych. Uważa, że czas spędzony w szkole trzeba wykorzystać jak najlepiej, dlatego m.in. tworzy szkolne Escape roomy oraz gry dydaktyczne, dzięki czemu uczniowie rozwijają się holistycznie. W swojej pracy stawia na dobrą atmosferę oraz chęć odkrywania. Lubi, gdy uczniowie zadają ciekawe pytania. Od kilku lat jest egzaminatorem OKE w Łomży - egzamin ósmoklasisty z matematyki. Co roku jej uczniowie odnoszą sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Kangur. Najlepszy relaks to jazda rowerem.

Anna Grygutis - Kalinowska - absolwentka dwóch kierunków studiów Filologii angielskiej oraz Marketingu i Zarządzania WSFiZ w Białymstoku; swoje zainteresowania językowe pogłębiała w Lays School w Cambridge i na renomowanej uczelni w Niemczech, gdzie językiem wykładowym był angielski z zakresu marketingu i zarządzania. Od 2010 związana z jako wykładowca z WSFiZ prowadzi zajęcia z języka angielskiego zarówno z polskimi studentami jak i zagranicznymi. Jej hobby to podróże ( RPA, Meksyk, Tajlandia, Kuba, Egipt, Tunezja oraz kraje europejskie) a zdobyta tam żywa wiedza o świecie, pozwala  wykorzystywać to w pracy z młodzieżą i tym samym rozbudzać w nich zainteresowania językiem.
Paulina Wolfram – dyplomowany doradca zawodowy i coach kariery; trenerka rozwoju osobistego i kompetencji społecznych; trener wspomagania i doradca placówek edukacyjnych (publicznych i niepublicznych), organizacji pozarządowych, trener Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych, specjalistka coachingu grupowego, akredytowana konsultantka metodologii osobowości Discovery Insights. W pracy doradczej i trenerskiej związana instytucjami rynku pracy, placówkami edukacyjnymi, klientami indywidualnymi i III sektorem. Obecnie prowadzi również prywatną praktykę trenerską, konsultacyjną i szkoleniową jako FLOW Paulina Wolfram. Prywatnie żona swego męża i mama 3 dzieci na wszystkich etapach edukacji.